CEO Event
CEO Event

MARKA BULUŞMALARI ÜÇÜNCÜ GÜN

Ankara Ticaret Odasının "Düğüm Çözülüyor" temasıyla düzenlediği Uluslararası Ankara Marka Buluşmaları sona erdi.

 

 

Uluslararası Ankara Marka Buluşmaları'nın son gününde, etkinlik alanını Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Oda Başkanı Gürsel Baran ile ziyaret etti.

 

 

Uluslararası Ankara Marka Buluşmaları’nın alt salonunda canlı satranç gösterileri, drone eğitim programları, elektronik oyunlar ve daha pek çok aktivitenin yer aldığı etkinlik alanı da program sürecinde başkentliler tarafından ilgi gördü.

 

 

Etkinliğin son günü, 11 salonda 40'ı aşkın başlıkla alanında yetkin isimler ve öğretim üyeleri tarafından eğitimler verildi.

 

 

Üç günlük büyük buluşma BKM Mutfak ekibinin 'Black Mirror' ve 'Gordion Düğümü' skeçleri ile sonlandı.

 

 

2015 yılında Ankara Ticaret Odası tarafından “Ankara Marka Festivali” adıyla ilk kez düzenlenen Türkiye’nin en kapsamlı marka buluşması 3 yıllık tecrübesini artık uluslararası kimliği ve yeni ismine taşıyor.

Uluslararası Ankara Marka Buluşmaları, Marka olmanın değeri konusunda bilincin artırılabilmesi ve bu konuda her alandan sağlanabilecek bilgilerin paylaşılabilmesi için Ankara Ticaret Odası tarafından kurgulanmış geniş tabanlı bir etkinliktir.

Ekonomik değer yaratmanın önemli bir yolu olan markalaşma, günümüz dünyasında var olabilmenin ön koşullarından biri haline dönüşüyor.

Uluslararası Ankara Marka Buluşmaları, üniversitelerden startup girişimlere, şirketlerden kamu kurum ve kuruluşlarına, sanatçılardan sivil toplum örgütlerine kadar çok geniş bir kitleyle birlikte hareket ediyor, fikir üretiyor, geliştiriyor ve paylaşıyor.


28-29-30 Kasım 2019, ATO Congresium International Convention & Exhibition Center, Ankara

ANA SAYFAYA DÖN