CEO Event
CEO Event

MARKA BULUŞMALARI İKİNCİ GÜN

Dijitalleşmenin getirdiği yeniliklerin, dünyadaki değişen güç dengelerinin ve oluşan yeni dengelerin masaya yatırıldığı Uluslarası Ankara Marka Buluşmaları ikinci günüyle devam ediyor.

 

 

Programa Murat Boz, Zeynep Bastık ve Merve Özbey katılımlarıyla özel söyleşi ve mini konser gerçekleştirerek misafirlere eğlenceli anlar yaşattılar.

 

 

Markalaşmanın öneminin anlatıldığı organizasyonda onlarca etkinlik gerçekleştirildi. Uluslararası Ankara Marka Buluşmaları’na katılan misafirler Oyuncak Müzesi, Akılı Teknoloji Parkı, İnteraktif Fotoğraf Alanı, Dukstill ile Graffiti gibi etkinliklerde keyifli vakit geçirdi.

 

 

Ankara Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Marka Buluşmalarına katılarak panelde konuşma gerçekleştirdi.

 

 

Etkinlik boyunca 12 ayrı salonda düzenlenen 26 eğitim programında tam 2 bin 500 öğrenci katılım belgesi alacak. 

Gençlere geleceğin markalarını nasıl oluşturacakları anlatılmaya devam ediyor.

 

 

2015 yılında Ankara Ticaret Odası tarafından “Ankara Marka Festivali” adıyla ilk kez düzenlenen Türkiye’nin en kapsamlı marka buluşması 3 yıllık tecrübesini artık uluslararası kimliği ve yeni ismine taşıyor.

Uluslararası Ankara Marka Buluşmaları, Marka olmanın değeri konusunda bilincin artırılabilmesi ve bu konuda her alandan sağlanabilecek bilgilerin paylaşılabilmesi için Ankara Ticaret Odası tarafından kurgulanmış geniş tabanlı bir etkinliktir.

Ekonomik değer yaratmanın önemli bir yolu olan markalaşma, günümüz dünyasında var olabilmenin ön koşullarından biri haline dönüşüyor.

Uluslararası Ankara Marka Buluşmaları, üniversitelerden startup girişimlere, şirketlerden kamu kurum ve kuruluşlarına, sanatçılardan sivil toplum örgütlerine kadar çok geniş bir kitleyle birlikte hareket ediyor, fikir üretiyor, geliştiriyor ve paylaşıyor.


28-29-30 Kasım 2019, ATO Congresium International Convention & Exhibition Center, Ankara

ANA SAYFAYA DÖN