CEO Event
CEO Event

BİR VEFA ANITI: ŞENOL GÜNEŞ STADYUMU

Şenol Güneş Stadyumuʼnun açılışı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar Emiri Şeyh Tamim Bin Hamad Al Sani ve bakanların katılımı ile gerçekleştirildi.

 

 

Trabzonspor'un eski yuvası olan Avni Aker Stadıʼndan kortej yürüyüşü ile başlayan açılış programı, protokol konuşmaları ile devam etti. CEO Eventʼin damgasını taşıyan 3D animasyon gösterileri, koreografiler ve kulübün 50 yıllık tarihinden daha önce yayınlanmamış özel görüntüleri içeren video gösterisi Trabzonspor taraftarlarınca coşku ile karşılandı.

 

 

Şenol Güneş Stadyumuʼnun açılışı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar Emiri Şeyh Tamim Bin Hamad Al Sani ve bakanların katılımı ile gerçekleştirildi. Avni Aker Stadıʼndan kortej yürüyüşü ile başlayan açılış programı, protokol konuşmaları ile devam etti. CEO Eventʼin damgasını taşıyan 3D animasyon gösterileri, koreografiler ve kulübün 50 yıllık tarihinden daha önce yayınlanmamış özel görüntüleri içeren video gösterisi taraftarlarca coşku ile karşılandı.

Trabzon Şenol Güneş Kompleksiʼnin açılış töreni, Trabzonsporlu taraftarların katılımıyla büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi.

Trabzonsporʼda top koşturan 80 ve 90 jenerasyonunun maçı açılış töreninin en büyük sürpriziydi. Maçın başlama vuruşunu Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptı.


18 Aralık December 2016, Akyazı, Trabzon

ANA SAYFAYA DÖN